Folyolar Ürünler

Ürünler
Folyolar

Aşağıdaki ürünlere ek olarak stoklarımızda bulunan diğer malzemeler; aynalı folyolar, lümen folyo, karbon desenli folyolar (siyah, beyaz, gri, lacivert), cast folyo, translucent folyolar, mıknatıslı folyolar, laminasyon folyoları, transparan folyolar, yer laminasyonları, transfer folyolar, blueback ,citylight, duratrans, pp nolite, easy dot.

Kesim Folyoları

Oracal (112 renk) ve Unifol (68 renk) markaları mevcuttur. Bunun yanı sıra kendi ithalatımız olan ekonomik seri Kiwi (8 ana renk) satışa sunuyoruz. Ekonomik seri olmasına karşılık Kiwi folyomuz diğer folyolar ile aynı özelliklere sahiptir (80mikron folyo 140mikron kağıt).

Kumlama Folyo

ban-reflective-flexbannerOracal ve Unifol markalarıyla birlikte daha fazla talep gören Kiwi markası da bulunmaktadır. Bilindiği üzere Kiwi markası fiyat ve kalite verimliliği olarak kendini kanıtlamış bir ürünümüzdür. Kristal ve klasik kumlama olarak stoklarımızda devamlı surette ve yüksek miktarda bulunmaktadır.

Renkli Kast

ban-reflective-flexbannerRenkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast Renkli kast

Reflektif Folyo

ban-reflective-flexbanner Özelliği gereği karanlıkta gelen ışığı yansıtırlar. Stoklarımızda bayisi olduğumuz oracal firmasının 3 farklı çeşidi ve kendi ithalatımız bulunmaktadır. Ayrıca petekli ve baskı yapılabilen reflektif malzemelerde mevcuttur.

Mıknatıs Folyo

ban-reflective-flexbannermıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto mıknatıs folto

Dijital Baskı Folyoları

Folyo; dijital baskı işlerinde kullanılan PVC’den üretilmiş arkası yapışkanlı bir baskı malzemesidir. Birçok yüzeye kolayca yapışmasından dolayı tercih nedeni olmaktadır. Sektörde uzun yıllardır kullanılan alman markası Oracal ve Türkiye’de üretilen Unifol markalarının Ege bölge bayiliği ile birlikte Printflex markası adı altında ithal ettiğimiz ürünler stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca “Printflex” markası altında getirdiğimiz 100mikron ve 80mikron ürünlerimizi de müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

One Way Vision

ban-owv
Cephe giydirme malzemesi olarak da bilinen bu ürün, cama kaplanıp dışarıdan bakıldığında reklam, içeriden bakıldığında ise dışarının görüntüsünü engellemeyen bir özelliğe sahiptir. SÜSTAŞ A.Ş. olarak ithalatını kendimiz yaptığımız bu ürünün 160 mikron ve %40 delik oranı ile piyasada bulunan diğer mallardan daha yüksek bir kaliteye sahiptir. Ayrıca UV baskıya uygun ürün ve ekonomik seri ürünlerimizde stoklarımızda mevcuttur.