Teknik Servis Talebi İletişim

İletişim
Teknik Servis Talebi

Teknik Servis Hizmeti Ve Karşılıklı Yükümlülükler

*Teknik Servis Hizmet Alımı, Sayfada Bulunan Form’un Doldurularak Tarafımıza Gönderilmesi Neticesinde Sıraya Alınarak Ekibimiz Tarafından Size Bildirildikten Sonra Gerçekleştirilecektir.

* Servis Esnasında Firmanızda Makineden Sorumlu Personelin, Makinenizin Yanında Bulunması Tavsiye Olunur

*Hizmet Alımı Sıralamasında Öncelikle Garanti Kapsamındaki Makineler Dikkate Alınacaktır. Bu Makinelerde Alınan Hizmet Ve Değiştirilen Parçalar Ücretsiz Olacaktır.  Garanti Süresi Boyunca Üretici Firma Ve Firmamız Makinenin Kendi Çalışma Sisteminin Devamlılığına Yükümlüdür. Makinenin Kendi Yarattığı Problemler Haricindeki Zararlar Üretici Firma Ve Satıcı Firmanın Sorumluluğu Dışındadır. Garanti Dışı Arızalarda, Verilen Teknik Servis Hizmeti Ve Değiştirilen Yedek Parçalar Firmanıza Faturalandırılacaktır.

*Teknik Servis Ekibimiz Öncelikle Form’da Belirtilen Hasarı Gidermek İçin Gerekli İşlemleri Yapmakla Yükümlüdür. Onun Dışındaki İşlemler Sorumluluğumuz Dahilinde Değildir.

*Sigortası Olan Makineler İçin Teknik Servis Ekibimiz Hasar Tespit Ve Ekspertiz İşlemleri İçin Gerekli Raporu Oluşturarak Karşılıklı Anlaşma Neticesinde Makinenizi Çalışır Duruma Getirdikten Sonra Sigorta Firmasından Gelecek Olan Ödemeyi Beklemeksizin, Firmanızdan Yapılan İşlemlerin Ücreti Ve Hizmet Bedeli Tahsil Edilecektir.


*Teknik Servis Hizmeti Ücretimiz; Merkezimizin Ve Şubelerimizin Bulunduğu İller İçin 100usd, Diğer Şehirler İçin 250usd Olarak Belirlenmiştir. Hizmet Bedeli Ve Değiştirilmesi Gerekli Parçaların Bedelleri Peşin Olarak -Servis İşlemi Öncesinde- Tahsil Edilecektir.

TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

Göndereceğiniz dosyayı seçiniz.